НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

19 жовтня в рамках третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів УЄФА віце-чемпіон України «Шахтар» приймав на НСК «Олімпійський» віце-чемпіона Іспанії та тринадцятиразового володаря кубку Ліги Чемпіонів –  Мадридський «Реал».

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, спричинену інфекцією COVID-19, національний стадіон може бути заповнений тільки на п’ятдесят відсотків від загальної кількості. Попри суворі обмеження, на матчі були присутні більше ніж 30 тисяч вболівальників, які щиро підтримували українську команду.

Понад 300 гвардійців 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного ОТО разом з працівниками Національної поліції України забезпечили публічну безпеку вболівальників та охорону периметру стадіону під час футбольного матчу.

На жаль, футбольний поєдинок завершився перемогою іспанського клубу. Зазначимо, що у минулому розіграші найпрестижнішого європейського кубка, українська команда також зустрічалась з мадридцями на груповій стадії турніру. Тоді «Шахтар» двічі святкував перемогу над найтитулованішим клубом європейського континенту.

Завдяки вмілим та злагодженим діям правоохоронців надзвичайних подій та грубих порушень громадського порядку не зафіксовано.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ