НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Офіцери та солдати 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного об’єднання Національної гвардії України стали донорами крові для трирічної дівчинки Таїсії, яка з самого дитинства веде нелегку боротьбу з раком крові.


«Не так давно для Таїсії знайшовся донор – ним став 22-річний хлопець з Німеччини, який пару років тому приєднався до реєстру донорів кісткового мозку. Команда лікарів зараз робить все можливе, щоб стовбурові клітини донора успішно відновили кровотворення дитини, тому на даний час з’явилася гостра потреба в донорах крові», – розповідає Ольга Шапаренко – лікар-терапевт бригади імені князя Аскольда.

 

До здачі крові долучились 13 військовослужбовців частини, серед них були як офіцери, так і військовослужбовці строкової та контрактної служби.

 

«Оскільки наша військова частина та національна дитяча спеціалізована лікарня МОЗ України «ОХМАТДИТ» давно налагодили співпрацю в сфері донорства, ми оперативно змогли відшукати військовослужбовців з потрібною групою крові та швидко надали необхідну допомогу», – зазначила Ольга.

 

Нацгвардійці є регулярними донорами крові та її компонентів, постійно надають допомогу онкохворим. З крові та плазми, яку здають гвардійці виготовляють життєво необхідні лікарські засоби. А благодійна донація вже сьогодні дозволить онкохворим дітям отримати ліки безкоштовно.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3030