НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

До Навчального центру НГУ з метою, щоб обговорити результи співпраці та планування заходів на найближчу перспективу прибув командир групи професійної військової освіти капітан Ноа Басбі та його помічники. 

 

 

Під час брифінгу колеги із Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні підсумували результати спільної роботи, оцінили процес розвитку та реформування Навчального центру як платформи якісної підготовки гвардійців.   

 

«Ми працюємо та розвиваємося щодня, пліч-о-пліч з друзями із операції «UNIFIER» маємо змогу ставати сильнішими. Обмін досвідом, розробка нових кваліфікаційних стандартів, програм, вдосконалення матеріальної бази, – все це, пріоритетні напрями нашої спільної роботи, яка уже дає хороші результати», – наголосив начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик. 

 

Також полковник Михайло Кулик висловив слова вдячності колегам із Канади за суттєвий вклад у підготовку інструкторів, сержантів та спеціалістів для Національної гвардії України, надання всебічної допомоги. 

 

На завершення зустрічі колеги із Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні подякували колективу Навчального центру за плідну співпрацю і висловили свою готовність надалі надавати допомогу в подальшому розвитку військово-професійної освіти та впровадженні принципів НАТО в освітній процес підготовки курсантів. 

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ