НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана долучились до святкування Всесвітнього дня донора крові. Вони здали плазму крові, щоб підтримати тяжкохворих людей, які потребують ліків з плазми крові.

Нацгвардійці сумлінно ставляться до донорства: регулярно здають кров та її компоненти, миттєво відкликаються на прохання про допомогу та підтримують своєю донацією онкохворих діточок.

«Для мене донорство вже у системі, розуміти, що якась малеча потребує допомоги, а я маю можливість дати їй другий шанс на життя – це вже стає моєю місією. Ми військові, як ніхто інший маємо бути прикладом не тільки сили й могутності, а і любові та жертовності», – зауважив заступник командира роти по роботі з особовим складом капітан Назар Ковінько.

Донори-гвардійці також активно залучають своїм прикладом колег, які поки не мали подібного досвіду.

«Я донор вперше, тож для мене сьогоднішня процедура була вкрай відповідальною і знаковою. «Стань донором, врятуй життя» – це ті слова, які особисто мене спонукають прийти сюди ще раз і бути корисною», – ділиться оператор-експедитор групи документального зв’язку прапорщик Марія Морквіна.

Безоплатна донація військовослужбовців вже сьогодні дозволить онкохворим дітям отримувати безоплатно ліки з плазми крові. Вони вкрай потрібні для підтримки ослабленого імунітету малечі після виснажливої хіміотерапії.

Ініціативу військових в черговий раз підтримали представники соціально-відповідального бізнесу – Харківський молочний комбінат. Вони пригостили донорів своєю продукцією.

Анастасія Павленко