НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

17-18 липня зіграють матчі 1/4 фіналу Кубка Захисників України 2021.

1) ФК «Схід» НГУ (Харків) – ФК «Ягуар» НГУ (Калинівка, Вінницька область);

2) ФК «Зіньків АТО Українці Разом» (Зіньків, Полтавська область) – ФК «Слов’янськ АТО» (Слов’янськ, Донецька область);

3) ФК «Волинь АТО» (Луцьк, Волинська область) – ФК «Вознесенськ АТО» (Вознесенськ, Миколаївська область);

4) ФК «Кропивницький АТО» ЗСУ (Кропивницький) – ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ (Маріуполь, Донецька область).

Як зазначив Голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці Разом» та президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко, Кубок Захисників України − це новий турнір. Він стартував у квітні цього року.  Матчі турніру відбуваються водночас із матчами сьомого сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО 2021.

Фінальний матч турніру відбудеться 24 серпня у місті Одесі на стадіоні «Чорноморець». Переможець змагань за Кубок Захисників України наступного року візьме участь у матчі за Суперкубок Героїв АТО/ООС з чемпіоном України 2021 тріумфатором турніру на Кубок Героїв АТО.

Футбольні турніри Ліги учасників АТО відбуваються в Україні вже сім років. Це наймасштабніша в нашій країні програма спортивної реабілітації учасників бойових дій і ветеранів АТО/ООС.

Організатором та засновником цих змагань є Федерація футболу учасників АТО під егідою та за постійної підтримки Всеукраїнського об’єднання «Українці Разом».

Наразі команди Ліги учасників АТО беруть участь у таких турнірах: Кубок Героїв АТО (аналог чемпіонату України), Суперкубок Героїв АТО/ООС України (матч, у якому зустрічаються цьогорічний переможець турніру з минулорічним тріумфатором), Кубок Об’єднаних сил (беруть участь найкращі команди від кожної силової структури) та чемпіонат Європи з футболу серед ветеранів війни.