НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці 3-ї бригади оперативного призначення, що виконують завдання в районі проведення Операції Об’єднаних сил, за доброю традицією влаштували справжнє спортивне свято для дітей села Штормове, яке на Луганщині.

До свята спорту долучили і школярів зі Штормівського ліцею. Попри те, що нині час літніх канікул, охочих взяти участь у спортивних іграх було вдосталь. Для дітей військовослужбовці влаштували спортивні ігри, які включали в себе різноманітні конкурси та естафети. У кожному змаганні були переможці, які отримали заслужені нагороди та подарунки.

«Це одна з наших хороших традицій – на ряду із виконанням завдань за призначенням в районі Операції Обєднаних сил, ми завжди знаходимо час та нагоду зустрітися із місцевими дітлахами. Вони раді нашим візитам і знають – на гостини до них ми обов’язково приїздимо з різноманітними подарунками», – говорить командир батальйонної групи підполковник Денис Леванда.

Нинішнє спортивне свято – не виняток. Від гвардійців  школярі отримали – футбольні та волейбольні м’ячі та ігрові набори. Окрім цього офіцери дещо модернізували спортивний майданчик, подарувавши кілька волейбольних сіток у спортивну матеріальну базу ліцею.

Прес-служба угруповання НГУ в ОТУ «Північ»