НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України у фізкультурно-оздоровчому комплексі Національної гвардії України відбулося урочисте закриття чемпіонату Національної гвардії України з футзалу та нагородження військовослужбовців – фахівців фізичної підготовки і спорту, спортсменів та ветеранів спорту.

Нагадаємо, у столиці з 7 по 10 вересня представники 17 команд з ОТО та військових частин Національної гвардії України змагалися за першість на чемпіонаті Національної гвардії України з футзалу.

За підсумками ігор чемпіонами змагань стали команди Північного ОТО, військової частини 3022, військової частини 3044.

На початку заходу командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан вручив подяки за співпрацю та з нагоди професійного свята  заступнику міністра Молоді та спорту – Матвію Бідному та президенту асоціації футзалу України – Сергію Владику.

Натомість, за зразкове виконання службового обов’язку, високу професійну майстерність командувач Національної гвардії України нагородив 15 військовослужбовців, серед них двох гвардійців нагрудним знаком «За доблесну службу».

«Сьогодні важливе для нас з вами свято – День фізичної культури і спорту. Наші гвардійці показують високій рівень на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. З 2014 року на Олімпійських іграх взяли участь 72 гвардійці, 32 з яких на Олімпіаді-2020. Я б хотів висловити подяку всім присутнім командирам та фахівцям фізичної підготовки і спорту, які докладають зусиль у розвиток та перемоги наших воїнів і вчать їх йти до високої цілі», – сказав командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Крім того, правами Міністра молоді та спорту України, першого заступника голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, президентів Національної федерації самбо України та Всеукраїнської федерації рукопашного нагородили 15 фахівців фізичної підготовки і спорту НГУ.

«Цьогоріч спортсмени  ФСТ «Динамо» показали відмінні результати, вони вибороли для країні 11 з 19 українських медалей. Цим самим, підтвердили високий спортивний рівень нацгвардійців у світі. Я вітаю вас з цим святом і бажаю ніколи не втрачати запалу і «динамівського» гарту», – побажав перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України – Віктор Корж.

«Шановні присутні, вітаю вас зі святом, з днем фізичної культури та спорту. Хочу зазначити, що саме фізична культура і спорт, є фундаментом всіх сучасних військових формувань. Бажаю всім олімпійського здоров’я, спортивної наснаги та подальших перемог. Командам Національної гвардії України бажаю завжди вдосконалюватись та бути прикладом для молоді. Слава Україні!», – зазначив заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

Варто зазначити, що військовослужбовці Нацгвардії, які мають високій рівень спортивної майстерності постійно беруть участь у міжнародних змаганнях, на яких завойовано понад 700 медалей різного ґатунку, з яких лише у 2020 році понад 150. Усього з 2014 року в змаганнях до всеукраїнського рівня гвардійцями завойовано біля 3000 спортивних медалей різного гатунку.

Пресслужба НГУ

Фото Андрія Чернишова

Відео Марка Семінського