НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України сержант Яків Хаммо  став бронзовим призером чемпіонату світу  з дзюдо у ваговій категорії понад 100 кг.

Чемпіонат проходив у Будапешті.  Сержант Яків Хаммо розпочав свої виступи на світовій першості з двох швидких перемог – спершу за дві хвилини переміг дзюдоїста з Румунії, а тоді за 35 секунд – суперника з Австрії.

У сутичці за “бронзу” Яків Хаммо зійшовся з грузином Гелою Заялішвілі – на другій хвилині контратакував прийомом на ваза-арі, а за 15 секунд до кінця часу провів прийом на іппон, достроково здобувши медаль.

Гвардієць Яків Хаммо відібрався на Олімпіаду за світовим рейтингом, він вдруге у кар’єрі змагатиметься на Олімпійських іграх і буде представляти Україну у ваговій категорії понад 100 кг.