НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

17 квітня на території авіаційної бази Національної гвардії України «Жуляни» вакцинувалися співробітники системи Міністерства внутрішніх справ, які найчастіше контактують з населенням.

Особовий склад авіаційної військової частини 2269 НГУ, Державної прикордонної служби України, Державної служби надзвичайних ситуації та працівники центрального апарату Національної поліції, які виявили бажання вакцинуватися від гострої респіраторної хвороби  COVID-19 мали змогу це зробити препаратом CoronaVac, що розроблена китайським фармацевтичним підприємством.

Начальник військово-медичного управління Головного управління НГУ полковник Денис Трегуб зазначив: «Вакцина містить незначну дозу збудника хвороби, завдяки якій утворюються антитіла, що захищають від тяжкого перебігу хвороби. Тобто, вакцинація готує імунну систему до того, щоб при зустрічі з реальною загрозою організм людини зміг адекватно зреагувати».

Щеплення щороку допомагає запобігати від 2 до 3 млн випадків смерті від таких хвороб як: дифтерія, кашлюк, кір або правець – дані  Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан повідомив: «Я зроблю щеплення на наступному тижні, в районі операції Об’єднаних сил. Це необхідна міра для тих, хто перебуває у зоні ризику, виконуючи свої професійні обов’язки та єдиний шлях до подолання пандемії та повернення до звичайного життя країни без страху за своє здоров’я та здоров’я своїх близьких і рідних».

«Це виключно добровільна справа, але тільки завдяки винаходу вакцинації вдавалося зупинити найстрашніші захворювання людства. Ми з дружиною вирішили зробити це», – розказав командир літака Ярослав Шарпило.

Стовідсоткової гарантії того, що людина не захворіє жодна вакцина не дає. Але досвід використання вакцин, показав що, той хто вакцинувався гарантовано перенесе захворювання в більш легкій формі.

Пресслужба НГУ