НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Представники поліції діалогу міста Києва провели заняття з військовослужбовцями 25 бригади охорони громадського порядку Північного ОТО НГУ, які залучаються до несення служби із забезпечення публічного спокою в складі груп діалогу.

Під час заняття співробітники поліції діалогу поділилися з гвардійцями особистим досвідом, який здобули від початку своєї діяльності в роботі з цивільним населенням під час масових акцій, багатотисячних спортивних та культурних заходів, які відбуваються в столиці.

«Основним нашим завданням сьогодні було ознайомити представників груп діалогу Національної гвардії з нашим підрозділом, його завданнями, ситуаціями на службі з якими ми часто зустрічаємося та з якою категорією громадян ми працюємо. Важливою темою було також налагодження комунікації між нашими підрозділами під час забезпечення громадського порядку під час масових заходів», – зазначила інспектор відділення превентивної комунікації столичного полку поліції особливого призначення Єлизавета Барок.

Важливим елементом зустрічі стало пояснення гвардійцям принципів скандинавського підходу до охорони громадського порядку, ключовим елементом якого є деескалація конфлікту – коли сили поліції роблять усе можливе для того, щоб спланувати свої дії та запобігти можливим спалахам насильства.

Поліція комунікації або поліція діалогу – підрозділи Нацполіції, які активно працюють в Україні з осені 2017 року. Основна мета – налагодження взаємодії та довіри. В тому числі роз’яснення чинного законодавства України: що можна робити, що не можна, а у випадку порушень, які можливі санкції, тобто це роз’яснення громадянам їхніх прав, обов’язків і можливих наслідків.

Група інформації і комунікації військової частини 3030