НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Орджонікідзевському районному суді міста Маріуполя були проведені спільні навчання гвардійців військової частини № 3057 та співробітників Служби судової охорони.

Нацгвардійці та бійці Служби судової охорони відпрацювали спільні дії у різноманітних ймовірних надзвичайних ситуаціях, зокрема: блокування залу судових засідань агресивно налаштованими громадянами, напад на варту, надання медичної допомоги підсудним тощо.

 

Спільні тактико-спеціальні заняття військовослужбовців Маріупольської бригади Нацгвардії та Служби судової охорони відбуваються постійно. Вони сприяють вдосконаленню навичок та дій нацгвардійців та судових охоронців в екстремальних ситуаціях, що трапляються під час судових засідань та конвоюванні конвоювання осіб, що перебувають під вартою.

Завершилися навчання обговоренням проблемних питань, які виникають при забезпеченні безпеки учасників судових проваджень, відвідувачів суду, а також суддів і працівників апарату суду й напрацюванням алгоритму взаємодії між підрозділами під час виникнення екстрених ситуацій для усунення порушень громадського порядку, в тому числі й затриманими особами чи взятими під варту.

Група інформації і комунікації військової частини 3057