НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі військового стрільбища 5-ї Слобожанської бригади відбувся курс з мінної безпеки з особовим складом підрозділів спеціального призначення під керівництвом інструкторів Міжнародного центру НГУ.

 

 

Протягом двох днів гвардійці опановували вибухову справу. Спецпризначенці встановлювали та виявляли вибухові пристрої на техніці і ґрунті в умовах максимально наближених до бойових.

«Сьогодні з військовослужбовцями загону спеціального призначення фахівці міжнародного центру НГУ проводять заняття з вибухової справи. Вже найближчим часом ці бійці виконуватимуть завдання в районі проведення ООС, тож знання, які вони тут отримують, будуть необхідні їм в тих небезпечних умовах. Інструктори, задіяні до занять мають практичний бойових досвід, який і передають нашим бійцям», – зазначив т.в.о. начальника інженерної служби майор Олександр Моклюк.

Варто зазначити, що програма навчального курсу була створена фахівцями інженерної служби Міжнародного центру Нацгвардії за системою підготовки інженерних підрозділів Збройних сил країн-членів та партнерів НАТО.

 

 

В основу цієї програми покладено курс з мінної безпеки «ЕТНАР», який проводився інженерами операції «ЮНІФАЄР» Збройні сили Канади в Україні.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ