НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Упродовж тижня спецпризначенці, які проходять базовий курс підготовки у Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру НГУ здійснювали багатокілометрові переходи, жили автономно у лісі, організовували засідки та знищували умовного противника.

У перший же день навчального польового виходу, за легендою, після десантування парашутним способом дві групи спецпризначенців, незалежно одна від одної, оминаючи населені пункти, вийшли у вказаний район. Варто нагадати, що все це вони робили скритним способом.

Досягнувши пункту призначення гвардійці організували табір, де провели весь тиждень, імітуючи перебування в тилу супротивника, створили вогневу засідку, успішно знищили умовного ворога та відпрацювали відрив від противника після виконаного завдання.

«Це був важливий досвід для мене та інших спецпризначенців. Ми викладалися на повну для того, щоб у реальній ситуації бути готовими до будь-яких дій і рішень. Під час відпрацювання нападу на колону та штурму будівлі ми дізналися багато нових прийомів від інструкторів Міжнародного центру», – сказав один з учасників курсу.

Наступним випробуванням для молодих спецпризначенців було подолання водної перешкоди у повному бойовому спорядженні, яке вони провели за допомогою верхолазного спорядження, спускаючись по канату та вплав.  Також гвардійці покращили свої навички зі стрільби з станкового протитанкового гранатомета (СПГ-9) та підствольного гранатомета.  

«Курсанти закріпили свої навички в екстремальних умовах та випробували себе на межі своїх можливостей. Навчальний польовий вихід пройшов успішно і кожен побачив свої слабкі та сильні сторони. Нам є ще над чим працювати», – зазначив керівник курсу полковник Костянтин Корніцкий.

Нагадаємо, що цей навчальний польовий вихід був лише проміжним етапом навчання спецпризначенців. Через 2 тижні на них чекає комплексний польовий вихід у якості екзамену, на якому вони покажуть усе, чому навчились у Міжнародному центрі.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ