НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Група курсантів спецпризначенців з командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України виконали безпарашутне десантування з вертольота Мі-8 із застосуванням спеціального обладнання «Адаптер – М1».

Десантування майбутні офіцери виконували на базі Гвардійської авіаційної частини в місті Олександрія, де проходять збори з практичного виконання стрибків з парашутом.

Висадка десанту здійснювалась по спеціальному канату в 2 потоки без страховки на висоті від 5 до 15 метрів.

«Відпрацювання безпарашутного десантування потребує як високої навченості екіпажу вертольоту, так і професіоналізму та рішучих дій. Досвід, який отримали курсанти в подальшому дозволить їм ефективно планувати і проводити пошуково-рятувальні операції та оперативно прибувати до місця посадки в бойовій обстановці», – розповідає старший викладач – начальник парашутно-десантної служби Академії полковник Володимир Халеп.

Нагадаємо, що напередодні група курсантів здійснила вже свій другий стрибок з парашутом із гелікоптера Мі-8 на висоті 600 метрів.

«Під час занять в навчальному центрі Академії ми проходили підготовку на спеціальному містечку. А вже сьогодні ми спробували десантуватись з вертольота. Головне у виконанні подібних завдань не вагатись і діяти впевнено. Адже, ми розуміємо, що в екстремальних ситуаціях ми відповідаємо не лише за власне життя, а й життя своїх товаришів», – розповів курсант Євген Соломка.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ