НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі гвардійської авіаційної частини в місті Олександрія проходять збори з практичного виконання стрибків з парашутом. Починаючи з другого року навчання, спецпризначенці командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України, виконують стрибки з парашутом та безпарашутне десантування з вертольоту із застосуванням спеціального обладнання «Адаптер – М1».

Висадка десанту здійснювалась у два потоки без страховки на висоті від 5 до 15 метрів, а свої перші стрибки з парашутом майбутні офіцери виконували із гелікоптера Мі-8 на висоті 600 метрів.

«Кожен спецпризначенець повинен вміти десантуватися у різних умовах і на будь-які поверхні. Курсанти показали високий рівень підготовки до стрибків з парашутом. Для них це було вперше, та вони не розгубилися і в повітрі поводили себе дуже впевнено»,  – розповів старший викладач – начальник парашутно-десантної служби Академії полковник Володимир Халеп.

Напередодні кожен курсант пройшов інструктаж. Екіпіровку та укладку парашутів на кожному етапі перевіряли інструктори рятувальної парашутно-десантної групи.

«Сьогодні ми з товаришами вперше виконали стрибки з парашутом. Враження після виходу з повітряного судна, залишаться одними із найяскравіших, – поділився враженнями солдат Віталій Селеман. – Звичайно, ми хвилювалися, та все одно намагалися не видавати переживань і емоцій. Нам вдалося виконати все так як навчали нас наші викладачі та інструктори в Академії».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ