НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

17 березня 2008 року – увійшло в пам’ять як чорна сторінка для сім’ї Ігоря, його побратимів, близьких та друзів, а також це була невимовна втрата для військ, адже загинув один із кращих та досвідчених офіцерів. Під час проведення спеціальної операції по звільненню захопленої території і приміщення суду в північній частині міста Мітровиця, противники факту проголошення незалежності Косово обстріляли будинок поліцейської станції і закидали територію гранатами. Обороняючи приміщення суду, та прикриваючи своїх побратимів Ігор Киналь отримав численні осколкові поранення і, не зважаючи на всі зусилля медиків, о 22.00 того ж дня, пішов у вічність.

 

Гвардійці Навчального центру відвідали сім’ю загиблого героя. Під час зустрічі із рідними згадували приємні моменти із життя сина. А також службу в лавах Національної гвардії, його бойовий шлях в миротворчій місії.

 

Військовослужбовці Навчального центру спільно із представниками з військової частини 3002 з міста Тернопіль та бойовими побратимами вшанували пам’ять, поклавши квіти до підніжжя барельєфів.

 

Родина загиблого воїна висловили слова вдячності військовослужбовцям Навчального центру, за те, що шанують пам’ять їхнього сина.

 

Світла пам’ять та вічний спокій!

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ