НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Відвідувачі музею імені Олександра Васильовича Суворова міста Ізмаїл протягом тижня мали змогу ознайомитися з фотовиставкою, присвяченою гвардійцю Віталію Марківу. Окрім біографічних фактів мешканці та гості міста дізналися про перемогу справедливості під час визволення Віталія з італійської в’язниці після безпідставного звинувачення у вбивстві фотокореспондента Андреа Рокеллі, громадянина Італії та російського перекладача Андрія Миронова.

Офіцер з організації дозвілля військової частини 3058 лейтенант Ольга Соколюк-Вавілкіна та методист інформаційного хабу Ольга Лавренко окремо розповіли про підтримку, яку надали гвардійцю під час ув’язнення громадяни України. Віталій отримував багато листів, дитячих малюнків, українці створювали флешмоби на підтримку несправедливо звинуваченого сержанта Національної гвардії України. На фотовиставці згадувалася і підтримка його бойових друзів, які були присутні під час слухання справи Віталія Марківа в італійському місті Павія. Не дивлячись на те, що Віталія вже нарекли вбивцею, не враховуючи докази, ігноруючи закони логіки та балістики – йому вдалося вистояти, бо сам Віталій вважав, що захищає честь всієї української держави.

 

«Справа Віталія – це перемога всього українського народу. Це надія на справедливість, це віра у силу українського народу. Віталій своєю витримкою доказав, що кожен українець є нащадком великої нації, яка не хилилась перед складнощами, яка зберігала надію, не дивлячись на несправедливість, нацією для якої гідність не є марнослів’ям, нацією, яка ладна протистояти ворогові у будь-який час», – наголосила під час розповіді офіцер з організації дозвілля.

 

Ольга Соколюк-Вавілкіна