НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В рамках  мистецького фестивалю «Ї» в Тернопільському драматичному театрі ім. Тараса Шевченка  відбулась презентація та обговорення книги «Слово про війну» Василя Піддубного та Віталія Запеки. На захід були запрошені і військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

Автори книги є безпосередніми учасниками спротиву російської агресії на сході країни. Таким чином вони ведуть боротьбу не лише на лінії розмежувань, але й інформаційному фронті. У своєму доробку Василь Піддубний та Віталій Запека змогли не просто описати події, які відбуваються в зоні ООС, але й розповісти про силу духа, людяність та патріотизм, яку потрібно зберігати справжнім військовикам.

«Від початку збройного конфлікту на Донбасі, кожен українець докладає усіх можливих зусиль для перемоги, і в кожного вони свої. Військовослужбовці Національної гвардії України неодноразово відбувають у ротації на схід, – каже командир патрульної роти батальйону лейтенант Назарій Чорній. – Слово – є тією невидимою, але дієвою «зброєю» в інформаційній війні, яка здатна перемогти. Ми вдячні організаторам за запрошення на презентацію, оскільки тема війни є повчальною та цікавою для нашого поповнення військових як строкової, так і контрактної служб».

Після презентації та обговорення книг Тернопільські нацгвардійці отримали автографи авторів книги.

Фото Назарія Чорнія

Надія Німець