НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Слобожанській бригаді триває навчальний збір з новобранцями, що були призвані під час осінньої призовної кампанії 2021 року. Хлопці вже мають стройовий вишкіл, володіють навичками надання першої домедичної допомоги. Тепер вони також мають навички ведення вогню із стрілецької зброї.

На військовому стрільбищі молоді бійці вперше у житті стріляли з бойової зброї. Заняття проходили під керівництвом досвідчених інструкторів, які мають бойовий досвід та неодноразово проходили підготовку у фахівців підрозділів армій НАТО.

 

«Сьогодні я стріляв уперше, проте маю відмінний результат. Разом з інструкторами ми готувалися, відпрацьовували порядок дій. Перед першим пострілом я хвилювався, було певне тремтіння через велику відповідальність. Проте я розумію, що настав новий етап і тепер я вмію поводитися зі зброєю», – ділиться солдат Юрій Лавриненко.

 

«У шкільні роки брав участь у патріотичній грі «Джура» разом з однокласниками. Там під час одного з конкурсів ми стріляли з пневматичної зброї. Звісно, є різниця, проте я мав розуміння того, що буде відбуватися під час стрільби з бойової зброї. Відстрілявся на «відмінно» і можу собою пишатися», – розповів солдат Антон Гриценко.

Підготовка нацгвардійців на навчальному зборі триває.

Діана Краснікова