НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 5 Слобожанській бригаді провели планове комплексно-польове заняття з бойовою стрільбою.

На заняттях основну увагу зосередили на індивідуальних діях військовослужбовців, керівництві молодших командирів та порядку взаємодії у ланці взвод – рота.

Враховуючи завдання, що виконують військовослужбовці бригади у повсякденній діяльності та у складі операції Об’єднаних сил, командири отримали навички прийнятті рішення, а військовослужбовці-строковики відпрацювали практичні дії під час виконання службово-бойових завдань.

В ході навчань гвардійці виконували нормативи з тактичної та інженерної підготовки, військової топографії, підготовки по зв’язку та РХБ захисту. По закінченню навчань особовий склад згідно з тактичним завданням, виконував бойові стрільби у складі відділень.

«В умовах сучасних озброєних конфліктів для виконання бойового завдання найбільш ефективні маленькі групи, на чолі яких професійно підготовлені командири відділень. Сьогодні ми вдосконалювали їх підготовку та налагоджували взаємодію у підрозділі», – зазначив начальник відділення бойової та спеціальної підготовки підполковник Валерій Колісник.

Інструктори надавали практичну допомогу у виконанні поставлених завдань. Навчання дозволили перевірити не тільки рівень підготовки військовослужбовців, а й налагодити ефективну взаємодію у підрозділі.

Діана Краснікова