НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

5 травня окремий загін спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 відзначає день заснування підрозділу.

На початку травня 2014-го «чорні чоловічки» приїхали до Бердянська, де згодом і розташувалося місце базування. Це були справжні патріоти України, які зібралися тут з усіх куточків країни і згуртувалися, аби дати відсіч окупантам, що зазіхнули на українську суверенність. Новосформований добровольчий підрозділ утворили небайдужі чоловіки, які прагнули захистити свою країну від проросійської навали.


За спиною особового складу чимало героїчних вчинків, подвигів і перемог. Азовці вистояли, загартувалися у запеклих боях та героїчно звільнили від ворожих сил Маріуполь, Мар’їнку, Широкине, Павлопіль, Лебединське та низку інших населених пунктів Донбасу. Спільно з побратимами зі Збройних сил боронили українські землі в районі Світлодарської дуги, де успішно було знищено десятки одиниць російської військової техніки, бойовиків, а також захищено від окупанта чисельні об’єкти стратегічного значення на нашій території.


Сьогодні «Азов» – це один із найбоєздатніших підрозділів української армії, бійці якого володіють професійними навичками на найвищому рівні, мають новітнє озброєння та спорядження і ту саму жагу до перемоги, як і сім років тому.


Група інформації і комунікації військової частини 3057