НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У ході українсько-американських навчань «Сі Бриз-2021» добіг завершення підготовчий етап до фінальної фази водолазного компоненту, де разом зі своїми колегами із США, Латвії, Польщі, Канади, Грузії та України, беруть участь водолази Національної гвардії України.

Водолаз-гвардієць Олег поділився своїми враженнями щодо участі у навчаннях такого рівня:

«Цього року «Сі Бриз-2021», як і завжди, це – поєднання досвіду та новітніх технологій. Але, на мою думку, мати водолазне спорядження – це ще нічого не значить, треба вміти з ним працювати, цьому ми вчимося тут і ділимося своїми напрацюваннями в цій сфері».

Впродовж підготовки водолази відпрацьовували злагоджену командну роботу, вивчали новітні зразки техніки, що будуть використовуватись під час виконання завдання фінальної фази – підйому затонулої у 2016 році в одеській Практичній гавані яхти «Буревісник», яка за легендою навчань була замінована та пішла на дно в результаті вибуху.

Старший офіцер команди водолазів зі знешкодження вибухонебезпечних снарядів військово-морських сил Латвії майор Онілс зазначив:

«Ми обмінялися досвідом та знаннями щодо методик занурення та налагодили тісну взаємодію між водолазами. Наша команда дуже задоволена тим, як організовані навчання».

 

Вікторія Кирпічнікова