НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні до 27 Печерської бригади Північного ОТО завітали діти з селища Комишуваха Попаснянського району Луганської області та учні Іванківської загальноосвітньої школи Київської області.

Екскурсія військовою частиною розпочалась з відвідання меморіалу на честь загиблих воїнів, які віддали своє життя за Україну. Після чого для юних гостей гвардійці організували цікаву екскурсію до музею військової частини, в якому школярі мали змогу ознайомитися з бойовим шляхом бригади та дізнатись про завдання, які покладені на підрозділи сьогодні.

«Подібними військово-патріотичними заходами, ми намагаємось формувати у молодого покоління патріотичну свідомість, почуття вірності та любові до Батьківщини. Впродовж дня ми ознайомили учнів зі специфікою військової служби, а також розповіли про особливості служби в Національній гвардії України», – зазначив майор Віталій Микитюк.

Медичний інструктор батальйону оперативного призначення ім. Героя України Сергія Кульчицького старшина Олександр Корнійчук провів для дітей тренінг з тактичної медицини. Хлопці та дівчата з захопленням слухали про те, як правильно надавати первинну медичну допомогу людині, а також спробували провести серцево-легеневу реанімацію на манекені.

На плацу бригади була підготовлена виставка стрілецької зброї та військової техніки. Всі діти були в захваті від того, що змогли потримати зброю в руках, приміряти військове спорядження та відчути себе справжніми гвардійцями.

Наприкінці заходу юні гості подякували військовим за змістовну екскурсію.

Група інформації та комунікації військової частини 3066