НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Діти з півдня України підтримують українських бійців у (АТО), а тепер у районі проведення ООС ще з 2014 року. Не забули про новорічну атмосферу для військових та правоохоронців прифронтових міст і тепер, адже, зібрали понад 200 коробок з ялинковими прикрасами, зробленими власноруч.

Доставили подарунки до Слов’янську військовослужбовці військової частини 3014 Південного ОТО.

«Я сама люблю прикрашати ялинку вдома, тому розумію, що новорічна атмосфера допоможе нашим захисникам відпочити і згадати мирне життя», – розповіла школярка одеської початкової школи №64 Єлизавета.

Натомість Богдан, однокласник Лізи каже, що хоче, аби всі правоохоронці та військові пам’ятали, що вони герої для українських дітей і не забували вірити в добро!

За словами підполковника Сергія Круглова, начальника групи морально-психологічного забезпечення штабу угруповання НГУ ОС, цю гуманітарну допомогу отримають гвардійці, які виконують завдання в районі проведення ООС на взводних опорних пунктах та блокпостах.

Координаторка акції, волонтерка Марина Квітка, каже, що упродовж тижня усі військовослужбовці, які виконують завдання в районі проведеня ООС та представники Державної служби надзвичайних ситуацій та Національної поліції України отримають подарунки, які передали діти з Одеси.

Пресслужба НГУ в ООС