НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шість команд НГУ в напруженій боротьбі вибороли путівки в 1/8 фіналу Кубка захисників України і крокують до перемоги в цьому важливому турнірі.

Матчі 1/16 фіналу нового турніру відбулися 08-09 травня в 16-ти містах України. У зв’язку з карантинними заходами усі учасники пройшли тестування на відсутність COVID-19 та всі матчі проходять з дотримання карантинних вимог та обмежень.

Майже у всіх областях по Україні відбулися матчі 1/16 фіналу першого Кубка Захисників України паралельно з матчами 7-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2021, передає Укрінформ.

У цьому році в чемпіонаті виступають 98 команд учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни, а в Кубку Захисників України 64 команди. Вони гратимуть щотижня з 10 квітня по  14 жовтня та з 17 квітня по 24 серпня відповідно в сорока двох містах України, а це понад 1000 матчів за сезон великого футболу та спортивної реабілітації для понад 3000 захисників України.

64 команди учасників першого КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ були розділені на вісім дивізіонів по вісім команд в кожному згідно територіального принципу. Вирішальні матчі відбудуться 23-24 серпня в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

У фіналі наші герої розіграють ще один важливий трофей сезону КУБОК ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ до Дня Незалежності України 24 серпня.

Організатором та засновником цього Кубка Захисників України, як і Чемпіонату України Ліги учасників АТО є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Результати матчів 1/16 фіналу:

Дивізіон Схід 1

1) Кривбас АТО (Кривий Ріг, Дніпропетровська область) – Схід НГУ (Харків)  0:2;

2) Кремінь АТО (Кременчук, Полтавська область) – Дніпро АТО ЗСУ (Гвардійське, Дніпропетровська область) 4:0.

Дивізіон Схід 2

1) Маріуполь АТО (Маріуполь) – Гепард НГУ (Запоріжжя) 3:1;

2) Слов’янськ АТО (Слов’янськ, Донецька область) – Рятувальник ДСНС (Сєвєродонецьк, Луганська область) 2:1.

Дивізіон Північ

1) Купол 95 ДШВ ЗСУ (Житомир) – Зіньків АТО Українці Разом! (Полтавська область) матч відбудеться 15.05 2021 о 13.00 СПАРТАК-АРЕНА м. Житомир;

2) Старт АТО (Чернігів)  – Калібр НГУ (Шостка, Сумська область) 3:4.

 Дивізіон Київ

1) SB-TEAM ЦУ СБУ (Київ) – AQUILA СБУ (Київ) 3:1;

2) Миротворець (Київщина) – Меридіан-ВІТІ ЗСУ (Київ) 2:5.

Дивізіон Центр 1

1) Прикордонник ДПСУ (Київ) – Черкаські Козаки АТО (Черкаси) 1:3;

2) Кропивницький АТО (Кропивницький) – 27 Бригада НГУ (Київ) 2:0.

Дивізіон Центр 2

1) Поділля НГУ (Вінниця) – Ягуар НГУ (Калинівка, Вінницька область) 1:12;

2) Фортеця ЗСУ (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) – Поділля АТО (Хмельницький) 2:0.

Дивізіон Захід

1) Тернопіль АТО (Тернопіль) – Звягель АТО (Новоград-Волинський, Житомирська область) 4:0;

2) Волинь АТО (Луцьк) – Українці Разом (Львів) 4:1.

Дивізіон Південь

1) Миколаїв АТО (Миколаїв) – Південна Пальміра НГУ (Одеса) 0:4;

2) Вознесенськ АТО НГУ (Миколаївська область) – Херсон АТО (Херсон) 4:1.

Матчі 1/8 фіналу КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ відбудуться 26-28 червня у восьми областях України.

Варто зазначити, що Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО та Кубок Захисників України – це єдиний в Україні Чемпіонат та Кубок з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де беруть участь 100% учасників бойових дій – захисників України. Чемпіонат та Кубок офіційно внесені в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2021 рік. Це не лише футбольні всеукраїнські змагання, а наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить з 2015 року. Учасники розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоцією цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО/ООС та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.