НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Особовий склад Національної гвардії та Збройних сил, який діє у складі операції Об’єднаних сил, пройшов сумісні зайняття Об’єднаного командного пункту ОС задля згуртування колективу та відпрацювання психологічної стійкості під час виконання бойових завдань.

Військовослужбовців розподілили на п’ять команд. Спеціальна (психологічна) смуга перешкод складалася із 18 навчальних місць і п’яти навчальних місць: заняття з інженерної підготовки, обкатки танком, тактичної медицини та виконання нормативів з вогневої підготовки.

На кожному навчальному місці були присутні інструктори ЗСУ, які проводили теоретичні заняття та корегували дії учасників.

За словами керівника занять, старшого лейтенанта Збройних сил України Дмитра Біньковського такі заняття будуть проходити військовослужбовці з кожної ротації. Тоді як, підрозділи ЗСУ роблять це щомісяця.

Старший лейтенант Національної гвардії України Олександр Кошелевич зізнається, що під час випробувань було складно дихати димом та була погана видимість. Каже, що наступного разу також не відмовиться від проходження психологічної смуги, адже, тільки так можна стати впевненим у своїх діях та колективній роботі.

Начальниця служби психологічного забезпечення військової частини 3035 Національної гвардії України майор Оксана Овсієнко виконала всі етапи згуртування і як психолог впевнена, що  «Коли військовослужбовець свідомо проходить дану смугу – він отримує щеплення від страху на полі бою, цим самим може зберегти собі життя і виконати бойове завдання».

 

Пресслужба НГУ в ООС

Фото Анастасії Салашної