НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

На виконання Указу Президента України від 11 вересня 2009 року № 732 «Про направлення миротворчого персоналу для участі України у силах ООН з підтримання миру на Кіпрі» забезпечено додаткове направлення 3 представників національного персоналу МВС до міжнародного поліцейського компоненту Організації Об’єднаних Націй Місії ООН на Кіпрі. До республіки направлено ще трьох офіцерів системи МВС. 

 

 

Підполковник Нацгвардії Сергій Перетятько перед від’їздом до Місії пройшов обов’язкову передмісійну підготовку, за затвердженою Секретаріатом ООН тематикою занять, зокрема з міжнародного законодавства, прав людини, захисту цивільного населення, гендерної рівності і попередження сексуального насильства, а також водіння, особистої безпеки та медицини. 

Наразі їх вже призначено на посади. Офіцери системи МВС відповідатимуть:

  • за контроль та спостереження за активністю цивільних осіб у буферній зоні між грецькою та турецькою частинами Республіки Кіпр;
  • недопущення встановлення нелегальних споруд і конструкцій;
  • заборону полювання;
  • виявлення осіб, які незаконно перебувають на території буферної зони;
  • сприяння та надання допомоги у проведенні офіційних громадських заходів;
  • здійснення супроводу представників правоохоронних органів північної та південної частини Республіки Кіпр територією буферної зони.

 

На сьогодні у Місії ООН в Республіці Кіпр проходять службу чотири представники системи МВС.

 

За матеріалом Міністерства внутрішніх справ