НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Локації фестивалю було розташовано у парку відпочинку «Дубовий гай», де всі охочі мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів та розваг.

На основній сцені відбулось урочисте відкриття свята, пролунали привітання від організаторів, також відбулось нагородження зразкових татусів з нагоди святкування Дня батька і жінок, які мають звання «мати-героїня».

Одним із номінантів у категорії «Зразковий батько», став головний сержант військової частини 3033 старший прапорщик Юрій Удод, який є багатодітним батьком і зразковим сім’янином. У якості нагороди він отримав Почесну грамоту виконавчого комітету Запорізької міської Ради та цінний подарунок.

Підтримати татка та привітати його з цією подією прийшла вся його велика родина. Адже основне гасло фестивалю звучить так: “Щаслива родина – міцна країна”!

Вже дев’ятий рік поспіль в Запоріжжі проводиться свято – «Фестиваль сім’ї». Цей захід щорічно організовує міська рада спільно з громадською організацією «Запорізький центр допомоги», також суттєвий вклад надають різноманітні молодіжні організації, спортивні товариства, волонтери та активісти.