НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулись змагання з прикладної та практичної стрільби з бойової зброї.

Змагання передбачали виконання чотирьох вправ стрільб з автомата Калашникова та пістолета Макарова, які різнилися за часом, технікою виконання та видом бойової зброї.

Уже не вперше участь у таких змаганнях бере сержант Анна Піддубна. Гвардійка представляла військову частину й на чемпіонаті Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ. Однак щоразу хвилюється як уперше.

«Виступати за військову частину – це велика відповідальність. Переживаєш, щоб показати високі результати. А для цього потрібно постійно тренуватися, відточувати свою майстерність», – каже учасниця змагань, що здобула перемогу в особистій першості з кульової стрільби з пістолета.

«Під час таких змагань бійці не тільки підвищують свій професіоналізм, а й тренують швидкість, влучність, витривалість. Це саме ті здібності, які необхідні кожному гвардійцю під час виконання службово-бойових завдань», – наголосив інструктор з фізичної підготовки та спорту військової частини 1141 старший сержант Сергій Романюк.

Із 12 учасників змагань визначилась п’ятірка кращих бійців частини, які вже за місяць покажуть свою майстерність на чемпіонаті Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ з прикладної і практичної стрільби з бойової зброї.

Юлія Ковпак