НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

13 травня рятувальники 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області провели спільні навчання з військовою частиною 3045 Національної Гвардії України, щодо ліквідації умовної пожежі на території військової частини.

Згідно з тактичним задумом пожежа виникла в будівлі штабу військової частини. До прибуття рятувальників члени позаштатної пожежної команди військової частини провели евакуацію персоналу, що працює та власними силами намагалися ліквідувати «пожежу». Прибувши на місце виклику підрозділи 22-ї та 23-ї державних пожежно-рятувальних частин у кількості 5 відділень, встановили автоцистерни на вододжерела та провели оперативне розгортання, для проведення розвідки було створено 3 ланки газодимозахисної служби. Через 15 хвилин спільної злагодженої роботи рятувальників і військових, умовну пожежу вдалося повністю ліквідувати.

Метою проведених даних спільних навчань було відпрацювання інструкцій взаємодії 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області та військовою частиною 3045 Національної Гвардії України. Також у ході навчань була проведена перевірка готовності позаштатної пожежної команди військових.

За матеріалами військової частини 3045

Фото Головного управління ДСНС у Рівненській області