НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні рекрути з різних областей України присягнули оберігати суверенітет та територіальну цілісність держави, а також сумлінно і чесно виконувати покладені на них обов’язки.

Із гордістю промовляли слова присяги новобранці 11 бригади імені Михайла Грушевського, 9-ого полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади та 23-ої окремої бригади ОГП “Хортиця” Національної гвардії України. Юнаки помітно хвилювались, але в їхніх голосах відчувалась готовність до сумлінної служби.

«Прийняття присяги – подія хвилююча й урочиста для кожного з вас. Хочу побажати вам відмінної служби та вірності Батьківщині. Набирайтеся досвіду, загартовуйте витривалість і нехай ваші рідні пишаються вами», – зазначив командир військової частини 3029 підполковник Сергій Сердюк. 

За місяць на навчальному полігоні гвардійці пройшли первинну підготовку, і вже невдовзі вони будуть розподілені серед підрозділів частини, аби пройти завершальний етап навчання перед подальшою службою за призначенням.

Бажаємо в їх ратній службі успіхів, терпіння та наполегливості!

Група інформації і комунікації Південного ОТО