НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На цьому наголосив генерал-полковник Микола Балан під час засідання військової ради з керівниками структурних підрозділів Головного управління, територіальних управлінь, командирами з’єднань, військових частин, начальники баз, закладів охорони здоров’я та установ.

Зважаючи на карантинні обмеження, засідання проводилося у режимі відеоконференції.

У засідання взяв участь Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. Він відзначив внесок Національної гвардії у забезпечення безпеки держави в умовах поточних викликів та загроз, зокрема під час виконання завдань у районі проведення ООС та посилення державного кордону України та визначив основні напрямки та пріоритети на наступний рік.

Учасники засідання обговорили також шляхи реалізації перспективних завдань на 2022 рік, навчання та підготовку особового складу, вдосконалення логістичного забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва та інших напрямків, що забезпечать функціонування Нацгвардії як ефективної  складової сектору безпеки й оборони.

Серед основних пріоритетів командувач НГУ також визначив розроблення доктринальних документів, запровадження наближеної до стандартів НАТО структури органів військового управління, нарощування спроможностей та підвищення рівня взаємосумісності і взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони України.

Учасники заходу також обговорили удосконалення системи підготовки особового складу Національної гвардії України шляхом запровадження передових методик і практик підготовки аналогічних структур країн-учасниць асоціації FIEP, а також держав-членів і НАТО.  Було зазначено, що Національна гвардія України активно долучається до державної програми зі створення безбар’єрного простору в Україні.

«Ми будемо продовжувати оснащення військових частин та підрозділів сучасною технікою та озброєнням. Разом із вдосконаленням системи професійної підготовки це забезпечить здатність адекватно та ефективно у взаємодії з органами МВС, іншими силовими структурами протистояти загрозам безпеці держави», – підсумував командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Пресслужба НГУ