НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За два тижні, що військовослужбовці військової частини 1141 НГУ спільно з поліцейськими патрулюють територію Шацьких озер, було зафіксовано 53 адміністративних правопорушення та злочин.

В основному правопорушення стосувалися розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях, куріння у невстановлених місцях, також неодноразово від громадян надходили скарги на гучну музику в закладах відпочинку Світязя у нічну пору.

Окрім того, в урочищі Гряда був зафіксований випадок хуліганства.  Лучанин 1998  року народження, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, потрапив на одну з баз відпочинку. Чоловік поводився агресивно, нецензурно висловлювався у бік відпочиваючих, погрожував їм та відмовлявся покинути територію бази. За фактом хуліганських дій поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ст. 296 Кримінального кодексу України. 

«Головне наше завдання під час курортного сезону – максимально забезпечити безпеку відпочиваючих. Першочергово, у взаємодії з поліцією ми проводимо превентивну, роз’яснювальну роботу, робимо людям зауваження у разі, якщо вони порушують громадський порядок. Однак, якщо такі заходи не дають результату, люди не реагують, у такому випадку складаються протоколи», – розповів заступник командира військової частини 1141 (зі служби) майор Віктор Скоропляс.

Нагадаємо, до кінця курортного сезону луцькі гвардійці  спільно з поліцейськими забезпечуватимуть охорону громадського порядку в місцях масового відпочинку громадян на Шацьких озерах.  Також гвардійці стежать за дотриманням порядку поблизу дитячого табору «Супутник», що розташований на Світязі.

Дбаємо про безпеку громадян і робимо усе можливе для комфортного літнього відпочинку!

Юлія Ковпак