НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

28 жовтня у головному військовому залі Міністерства оборони Грузії у Тбілісі пройшла міжнародна конференція Національної гвардії Грузії на тему «Роль Національної гвардії у стійкості та протистоянні».

 

 

Конференцію відкрив Міністр оборони Грузії Джуаншера Бурчуладзе. Він привітав усіх учасників країн-партнерів, підкреслив важливість та актуальність теми конференції, а також зазначив, що в епоху високого технологічного розвитку для протидії викликам сьогодення важливо зберегти стабільність країни та її здатність до спротиву.

 

Своєю чергою, слово взяв командувач Національної гвардії Грузії бригадний генерал Роман Джохадзе. Генерал розповів про роль Національної гвардії в стійкості країни та ознайомив присутніх з системою військового резерву, яку наразі створено в Грузії.

 

На міжнародній конференції Національну гвардію України представляв Перший заступник командувача Національної гвардії України (начальник штабу) генерал-лейтенант Володимир Кондратюк. Він виступив з доповіддю, в якій викладено набутий за роки існування НГУ досвід у протистоянні гібридним загрозам.

 

«Європейський, євроатлантичний курс держави та динаміка змін безпекового середовища визначають основні напрями розвитку потенціалу Національної гвардії України», – зауважив під час виступу генерал-лейтенант Володимир Кондратюк.

                                              

Окрім Національної гвардії України, до участі у міжнародній конференції було запрошено представників командування Національних гвардій та подібних їм структур країн партнерів, серед яких – Ліга оборони Естонії, Добровольчі сили Національної оборони Литви, Війська територіальної оборони Польщі, Національна гвардія штату Джорджія (США).

 

Під час конференції учасники обговорювали сучасні виклики безпеки, які постають перед структурами, які вони представляють. За відгуками партнерів, досвід Національної гвардії України несе велику цінність та будує підґрунтя для розширення співробітництва у сферах службової діяльності із забезпечення стійкості держави.

 

Управління міжнародного співробітництва НГУ