НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 3 по 9 травня поточного року особовий склад НГУ залучався до служби у 21 обласному центрі держави та місті Києві, а також – у 28 містах обласного та районного підпорядкування, 6 населених пунктах сільської місцевості. Також гвардійці патрулювали на території залізничних вокзалів у Харкові та Дніпрі та автовокзалу в Маріуполі.

Військовослужбовці Нацгвардії продовжують брати активну участь у заходах із протидії поширенню на території України COVID-19. Зокрема, вони здійснюють охорону територій 7 об’єктів госпіталізації хворих коронавірусом, обсервації (ізоляції) у 5 містах (Києві, Одесі, Херсоні, Сумах та Кременчуці).

Цього тижня гвардійці забезпечили правопорядок на 68 масових заходах. Серед яких – на 4 масових громадських акціях біля державних органів влади, 2 – біля судових установ, 5 – під час спортивних заходів тощо.

Тривають профілактичні заходи із недопущення незаконного видобутку бурштину на території Волинської, Рівненської та Житомирської областей.

Також військовослужбовці Нацгвардії брали участь у пошукових заходах на території Рівненської області.

Загалом за результатами служби за минулий тиждень патрульні Нацгвардії передали працівникам Національної поліції 120 осіб за підозрою у вчиненні злочинів, 1 тис. 769 осіб за адміністративні правопорушення.

У затриманих вилучено: 1 пістолет, 2 од. холодної зброї, 0,402 кг наркотичних речовин. Повернуто майна на суму 16 тис. 135 гривень.

Патрульні підрозділи НГУ продовжують забезпечувати правопорядок в районі операції Об’єднаних сил у Сєвєродонецьку і Рубіжному Луганської області, Маріуполі, Слов’янську, Краматорську, Костянтинівці, Дружківці – на Донеччині.

За результатами служби в районі ООС передано Національній поліції 4 особи за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, та 61 особу за адміністративні правопорушення.

Згадаємо резонансні випадки правопорушень і ймовірних злочинів цього тижня.

Кропивницький. 3 травня автопатруль НГУ затримав громадянку за ст. 309 ККУ, у якої під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину вагою 20 грамів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу територіального ВП.

Луцьк. 3 травня  гвардійським автопатруль затримав громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину загальною вагою 10 грамів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу територіального ВП.

Херсон. 5 травня автопатруль Нацгвардії затримав чоловіка за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину вагою 20 грамів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу територіального ВП.

Херсон. 6 травня автопатруль НГУ затримав громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину синтетичного походження вагою 20 грамів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу територіального ВП.

Енергодар. 6 травня патрулі НГУ зі службовою собакою затримали чоловіка за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину вагою 10 грамів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу територіального ВП.

Одеса. 7 травня патруль НГУ затримав п’ятьох громадян за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичні речовини синтетичного та рослинного походження загальною вагою 68 грамів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу територіального ВП.

Запоріжжя. 7 травня гвардійський автопатруль затримав чоловіка за             ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки, було виявлено пістолет (4,5 мм Флобер). На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

Житомир. 8 травня патруль НГУ затримав громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину синтетичного походження вагою 40 грамів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

Одеса. 8 травня патруль Нацгвардії виявив та затримав чоловіка, який згідно даних інформаційно-пошукових систем НПУ перебував у активному розшуку за ст. 185 ККУ «Крадіжка». На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

Пресслужба НГУ