НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Цими вихідними військовослужбовці військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України під час несення служби з охорони громадського порядку затримали двох правопорушників:

 

3 квітня військовим патрулем, по вулиці Вокзальній, у місті Житомирі, був затриманий місцевий житель, який поводився підозріло й побачивши гвардійців помітно нервував. При поверхневому огляді в присутності свідків у чоловіка було виявлено згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. На місце затримання була викликана слідчо-оперативна група, усе виявлене було вилучено та направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Попередня кваліфікація події – ч. 1 ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

 

4 квітня гвардійцям надійшло повідомлення від охоронця супермаркету, розташованого в Житомирі, про здійснення крадіжки товару невідомою особою на суму близько 3000 грн. Правопорушника було затримано та передано поліцейським для встановлення всіх обставин події. Попередня кваліфікація події – за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Відтак підозрюваному загрожує покарання від штрафу до кілька річного ув’язнення.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3047