НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці Південного оперативно-територіального об’єднання 02 червня виконували завдання служби з охорони громадського порядку та слідкували за дотриманням норм карантинного режиму в містах своїх дислокацій. Загалом, військові наряди виявили у громадян 66 гр. та 15 мл. наркотичних речовин різного походження.

Так, під час патрулювання території Преображенського парку м. Одеси у складі мобільної групи, гвардійці військової частини 3012 помітили громадянина, який помітно почав нервувати та намагався уникнути зустрічі з бійцями.

 

Підійшовши до чоловіка, начальником групи було прийнято рішення провести поверхневу перевірку, в ході якої гвардійці виявили дві банки з жовто-зеленою речовиною рослинного походження та металеву коробку із чотирма цигарками наповненими схожою речовиною, а також п’ять пакетиків з невідомим насінням. Вага всіх знайдених речовин становила приблизно 60 грамів.

На привокзальній площі м. Херсон, під час виконання завдань з охорони громадського порядку, нацгвардійці військової частини 3056 помітили підозрілого чоловіка. Рішення, щодо проведення поверхневого огляду не було хибним, адже правоохоронцям вдалося виявити підозрілі речовини.

«Розведені “солі” для особистого вжитку. Знайшов на вулиці, не купував».

Так пояснив затриманий громадянин наявність у кишені його сумки двох шприців об’ємом 20 та 10 мл, на половину заповнених рідиною підозрілого походження.

Патрульні військової частини 3058, у місті Ізмаїл біля 19.30 по вулиці Телеграфній виявили громадянина, який розпивав алкогольні напої.

Своєю неадекватною поведінкою він привернув увагу гвардійців. Під час поверхневої перевірки у чоловіка, шляхом огляду рюкзака, була виявлена порошкоподібна біла речовина близько 1 г, схожа на амфетамін та Zip-пакетик з речовиною рослинного походження зеленого кольору близько 5 г, за своїми ознаками схожу на Канабіс.

У всіх випадках на місці подій працювала слідчо-оперативна група, викликана гвардійцями, яка у присутності свідків вилучила вищесказані заборонені речовини.

Група інформації і комунікації Південного ОТО