НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора, під час патрулювання Приморського району міста Одеси, до гвардійців звернувся працівник охорони з проханням затримати невідомого громадянина, який за його словами щойно здійснив грабіж рожевої сумочки жінки, яка вказала прикмети злочинця.

Бійці, не гаючи часу, обстежили прилеглу територію та невдовзі виявили грабіжника.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, а чоловіка передано працівникам місцевого відділу поліції за підозрою вчинення злочину, передбаченого статтею 186 «Грабіж» ККУ.

Також нацгвардійці, які несли службу в районі «СТП Аркадія», для роз’яснення обставин доставили до відділу поліції невідому громадянку іноземного походження, яка біля нічного клубу «Ітака», ймовірно, вкрала у жінки телефон. Вона підходила за заявленими прикметами та у неї виявили схожий телефон.

За минулу добу працівникам поліції було передано трьох чоловіків, із забороненими речовинами. Одного з них гвардійці виявили на території «СТП Лузанівка» з трьома ZIP-пакетами із невідомою речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожою на наркотичну. Двох інших – під час патрулювання території «СТП Аркадія» з ZIP-пакетиком із кристалічною речовиною білого кольору та згортком паперу із рослиноподібною речовиною.

Також, під час патрулювання Центрального району міста Миколаєва близько 20:00 на планшет гвардійців надійшов виклик. Прибувши на місце події, було встановлено, що двоє громадян нанесли тілесні ушкодження продавцю у зв’язку з тим, що він не хотів продавати алкогольні напої людям напідпитку. 

Після уточнення прикмет нападників, правоохоронці провели ряд пошукових заходів, в ході яких невдовзі виявили чоловіків, схожих за описом.

За даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Автопатруль миколаївських гвардійців, що ніс службу з охорони громадського порядку, вертаючись з виклику, побачив на узбіччі зламану машину, а біля неї сім’ю із маленькими дітьми.

У сім’ї, яка поверталася з відпочинку, зламалася машина. Гвардійці не змогли залишитися осторонь і, не вагаючись, надали допомогу.

«Ми були не здатні проїхати повз людей у скрутному становищі, які в надзвичайну спеку ще й з малечею залишились на дорозі зі зламаною машиною та чекали на допомогу», – зазначив командир 2-ої патрульної роти патрульного батальйону військової частини 3039 старший лейтенант Віктор Ушаньов.

Щирі слова вдячності лунали в бік гвардійців за їхню небайдужість.

Ми оберігаємо ваш спокій та безпеку!

Група інформації і комунікації Південного ОТО