НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Спільний піший патруль 3 батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України та Національної поліції під час несення служби з охорони громадського порядку у місті Мукачево, у парку «Центральний», запримітив підозрілого чоловіка. Коли правоохоронці наблизилися до нього, чоловік почав неадекватно висловлюватися в їх бік. Після прохання військових надати документи, мукачівець спробував чинити опір та втекти. Довелося провести поверхневий огляд молодика, під час якого у нього виявили предмет, схожий на стартовий пістолет. 33-річного мукачівця та речовий доказ передано слідчо-оперативній групі Мукачівського районного управління поліції.

Протягом вихідних днів Тернопільські нацгвардійці затримали осіб, які здійснили крадіжки та виявили 10 грамів імовірних наркотичних речовини. Також виявляли осіб, які вчиняли домашнє насильство та погрожували фізичною розправою.

Так, в період з 19–22 серпня в трьох тернопільських магазинах, шляхом вільного доступу, раніше судимі громадяни викрали предмети особистої гігієни та продукти харчування. На місцях події працювали слідчо-оперативні групи.

З 20-21 серпня, під час несення служби з охорони громадського порядку військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади виявляли осіб, в яких знаходились імовірні наркотичні речовини. Так, 20 серпня, зі сторони Водної арени Тернополя, невідомі особи розпивали алкогольні напої. Також біля них знаходився предмет кустарного виробництва для імовірного вживання наркотичних речовин. В ході проведення поверхневої перевірки в одного з правопорушників було виявлено паперовий згорток, в якому знаходилась подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору, вагою 5 грамів. Громадяни були передані в слідчо-оперативну групу. 21 серпня під час патрулювання було виявлено осіб, які розпивали слабоалкогольні напої. Під час поверхневої перевірки в гаманці одного з порушників було виявлено поліетиленовий пакет на застібку з імовірною наркотичною речовиною зеленого кольору рослинного походження, вагою 3 грами. Зі слів громадянина дану речовину він придбав через «телеграм – канал» для власного вжитку. На місце події була викликана слідчо-оперативна група. Того ж дня було виявлено підозрілу особу, яка побачивши військовослужбовців спробувала уникнути зустрічі. При спілкуванні, чоловік повідомив, що в правій кишені спортивної куртки знаходиться імовірно наркотична кристалізована речовина білого кольору, вагою 2 грами. На місці події була викликана слідчо-оперативна група.

 

В період з 20-24 серпня військовослужбовці патрульної роти отримували на службові планшети повідомлення про домашнє насильство, нанесення тілесних ушкоджень та погроз фізичною розправою. Військовики прибували за вказаними адресами, де в подальшому працювали працівники слідчо-оперативних груп та Тернопільського районного відділку поліції.

 

Аліна Новікова