НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Заборонені таблетки, аварія з постраждалими та сімейне насильство. За минулу добу військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України запобігли правопорушенням.

Львівщина. У місті Дрогобич під час пішого патрулювання спільно з поліцейськими було помічено підозрілих чоловіків. Вони були біля парку по вулиці Володимира Великого. Під час перевірки в осіб знайшли 0,36 грама заборонених таблеток Субітекс. Порушників затримали та доставили в районний відділок поліції.

Рівненщина. Випадок домашнього насильства стався в місті Сарни. Під час пішого патрулювання надійшло повідомлення на лінію 102. Військовослужбовці спільно з поліцейськими оперативно прибули на місце події. Відомо, що у помешканні по вулиці Белінського чоловік наніс тілесні ушкодження своїй співмешканці. Постраждалій знадобилася допомога. Тому прибувши на місце – викликали карету швидкої. Порушника затримали та доставили у міський відділок поліції.

Тернопільщина. 21-річна дівчина потрапила під колеса машини у місті Тернопіль. Дівчина переходила дорогу по пішохідному переході, коли у неї в’їхав легковик Шкода Фабія. Інцидент стався на вулиці Гетьмана Мазепи, 2. На місце події оперативно приїхав автопатруль. Військовослужбовці 2 батальйону бригади спільно з поліцейськими затримали ймовірного водія-порушника. Чоловіка передали до тернопільського районного управління поліції.

Аліна Новікова, Олег Лозинський