НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора, 13 травня, військовослужбовці Північного ОТО Національної гвардії України під час несення служби з охорони громадського порядку затримали чотирьох правопорушників:

У Черкасах гвардійці військової частини 3061 звернули увагу на громадянина, який намагався уникнути зустрічі з самостійним військовим нарядом. Під час проведення поверхневого огляду у даної особи було виявлено згорток фольги з речовиною білого кольору схожою на наркотичний засіб.

Ввечері того ж дня, військовий наряд помітив чоловіка, який поводився підозріло. У ході проведення поверхневого огляду верхнього одягу правоохоронці виявили у нього поліетиленовий пакетик з подрібненою речовиною рослинного походження схожою на канабіс, а також ємність з речовиною білого кольору схожою на наркотичний засіб.

Також у Житомирі під час несення служби з охорони громадського порядку гвардійцями військової частини 3047 була затримана особа, поведінка якої викликала підозру у правоохоронців. Згодом під час проведення поверхневого огляду у неї було виявлено поліетиленовий пакет, в якому знаходився шприц частково заповнений рідиною жовтого кольору та місткість з білою речовиною.

Окрім цього, вчора ввечері у столиці гвардійцями військової частини 3030 під час патрулювання Дарницького району було затримано громадянина, який почав помітно нервувати побачивши патруль. При перевірці його особистих документів було встановлено, що чоловік перебуває в оперативному розшуку Миргородським ГУ поліції Полтавської області з лютого 2019 року.

До усіх місць затримань були викликані слідчо-оперативні групи, а затримані особи передані працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ