НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Цими вихідними військовослужбовцями Північного ОТО Національної гвардії України під час несення служби з охорони громадського порядку було затримано правопорушників у двох обласних центрах:

У Житомирі на території залізничного вокзалу гвардійці військової частини 3047 помітили чоловіка, який поводився підозріло та помітно нервував. Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили в кишені куртки громадянина поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору схожою на амфетамін.

Того ж дня, ввечері житомирським нацгвардійцям надійшло повідомлення про хуліганство з боку невідомого громадянина. По прибуттю на місце злочину, військовослужбовці побачили чоловіка у сильному стані алкогольного сп’яніння, який погрожував холодною зброєю іншій особі.

У Черкасах, по вулиці Нижня Горова, гвардійці військової частини 3061 звернули увагу на громадянина, який намагався уникнути зустрічі з самостійним військовим нарядом. При перевірці його особистих документів було встановлено, що чоловік перебуває в оперативному розшуку Баштанським РВ поліції Миколаївської області за умисне вбивство.

Надвечір, у той же день, автомобільний патруль помітив місцевого мешканця, що підозріло себе поводив та намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями, різко змінивши напрямок руху. Під час поверхневого огляду даної особи, гвардійці виявили згорток фольги з білою речовиною, а також два шприци та дві ампули для ін’єкцій.

До місць затримань правопорушників були викликані слідчо-оперативні групи, а затримані особи передані працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ