НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 12 по 18 грудня особовий склад військових частин та підрозділів Національної гвардії України, на які покладено функції з охорони громадського порядку, залучався до служби у 21 обласному центрі держави та в м. Києві, 32 містах обласного та районного підпорядкування, 9 населених пунктах сільської місцевості, у тому числі у 6 населених пунктів у межах району операції Об’єднаних сил та на території 7 об’єктів транспортної інфраструктури. Усі завдання служби виконані в повному обсязі.

Загалом за результатами правоохоронної служби за минулий тиждень гвардійці передали працівникам Національної поліції 83 особи за підозрою у вчиненні злочину. За підозрою у вчиненні адміністративних правопорушень до НПУ передано 1 тис. 497 осіб. У затриманих вилучено: 1 гранату, 1 пристрій травматичної дії,  4 набої, холодну зброю, 0,204 кг наркотичних речовин, 71 ялинку.

Серед основних виконаних завдань були:

участь у заходах спільної спеціальної прикордонної операції «ПОЛІССЯ»;

охорона місць обсервації, ізоляції хворих на COVID-19 у 3-х населених пунктах держави та 3-х пунктів масової вакцинації у Києві;

охорона громадського порядку під час обмежувальних протиепідемічних заходів в «червоних зонах» на території 7 населених пунктів держави;

участь у забезпеченні ОГП на місці вибуху житлового будинку;

забезпечення правопорядку під час масових заходів біля державних органів влади, біля судових установ, під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України 9-го скликання та під час спортивних заходів;

участь у 27 профілактичних заходах з недопущення незаконного видобутку бурштину;

участь у двох пошукових заходах зниклих громадян;

виконання правоохоронних завдань у межах проведення операції Об’єднаних сил;

охорона державних об’єктів тощо.

Пригадаємо резонансні випадки правопорушень і ймовірних злочинів цього тижня:

12 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3033, під час несення служби з ОГП в м. Бердянськ, було затримано громадянина за  ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено 4 бойових набої без дозвільних документів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

15 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3011, під час несення служби з ОГП в м. Кропивницький, було затримано двох громадян за ст. 263 та ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки виявлено травматичний пістолет переобладнаний для стрільби бойовими набоями та наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 18 гр. без дозвільних документів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

15 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3059, під час несення служби з ОГП в м. Кропивницький, було затримано громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 12 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

15 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3058, під час несення служби з ОГП в м. Ізмаїл, після звернення громадянки про те що дві невідомі особи таємно викрали її гаманець із особистими документами та грошовими коштами у сумі 2 тис. гривень, при відпрацюванні прилеглої території було виявлено та затримано двох громадян за ст. 185 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки виявлено викрадений гаманець. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

15 грудня самостійним автопатрулем в/ч 3058, під час несення служби з ОГП в м. Ізмаїл, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено бойову гранату Ф-1. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

16 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3052, під час несення служби з ОГП в м. Полтава, після отримання повідомлення про крадіжку мобільного телефону невідомою особою, по гарячим слідам, при відпрацюванні прилеглої території, було виявлено та затримано громадянина за ст. 185 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено викрадений мобільний телефон. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

16 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 1241, під час несення служби з ОГП в м. Івано-Франківськ, було затримано громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 14 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

16 грудня самостійними патрулями в/ч 3057, під час несення служби з ОГП м. Маріуполь, було виявлено та затримано двох осіб, які згідно даних інформаційно-пошукових систем НПУ перебували в активному розшуку за ст. 309 ККУ, одна особа з яких також перебувала у розшуку за ст. 407 ККУ за самовільне залишення військової частини. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

17 грудня самостійним патрулем на автомобілі в/ч 3002, під час несення служби з ОГП м. Дрогобич, було виявлено та затримано чоловіка, який згідно даних інформаційно-пошукової системи НПУ перебував у активному розшуку за ст. 185 ККУ. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

17 грудня спільним з НПУ пішим патрулем в/ч 1241, під час несення служби з ОГП в с. Старий Лисець, було затримано чоловіка за ст. 246 ККУ «Незаконна порубка лісу», який перевозив 71 ялинку без відповідних дозвільних документів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

17 грудня самостійним патрулем на автомобілі в/ч 3002, під час несення служби з ОГП в м. Мукачево, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено металевий кийок із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

18 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3036, під час несення служби з ОГП в м. Дніпро, після звернення громадянки про те, що невідома особа застосувавши фізичну силу відібрала її особисту валізу, по гарячим слідам, при відпрацюванні прилеглої території було виявлено та затримано чоловіка за ст. 187 ККУ «Розбій», у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено викрадену валізу та його причетність до злочину підтвердила заявниця. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

18 грудня самостійним патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП                    м. Одеса, було виявлено та затримано чоловіка, який згідно даних інформаційно-пошукової системи НПУ перебував у активному розшуку за ст. 186 ККУ «Грабіж». На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

18 грудня спільним з НПУ автопатрулем в/ч 3053, під час несення служби з ОГП в м. Хмельницький, було затримано громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину синтетичного походження загальною вагою 14 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

 ООС

За результатами служби в районі ООС передано працівникам Національної поліції 14 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, у тому числі 3 особи за підозрою у причетності до НЗФ, 103 особи – за адміністративні правопорушення.  У затриманих вилучено: вогнепальну та холодну зброю, 7 грамів наркотичних речових, 5 м3 деревини (лісу-кругляку), 16 720 кг металобрухту та 1 транспортний засіб, який перебував в розшуку.

Пресслужба НГУ