НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 5 по 11 грудня особовий склад військових частин та підрозділів Національної гвардії України, на які покладено функції з охорони громадського порядку, залучався до служби у 21 обласному центрі держави та в м. Києві, 34 містах обласного та районного підпорядкування, 9 населених пунктах сільської місцевості, у тому числі у 6 населених пунктів у межах району операції Об’єднаних сил та на території 7 об’єктів транспортної інфраструктури. Усі завдання служби виконані в повному обсязі.

Загалом за результатами правоохоронної служби за минулий тиждень гвардійці передали працівникам Національної поліції 105 осіб за підозрою у вчиненні злочину. За підозрою у вчиненні адміністративних правопорушень до НПУ передано 1 тис. 571 особу. У затриманих вилучено: 9 од. холодної зброї, 0,253 кг наркотичних речових.

Серед основних виконаних завдань були:

участь у заходах спільної спеціальної прикордонної операції «ПОЛІССЯ»;

охорона місць обсервації, ізоляції хворих на COVID-19 у 4 населених пунктах держави та 3 пунктів масової вакцинації у Києві;

охорона громадського порядку під час обмежувальних протиепідемічних заходів в «червоних зонах» на території 9 населених пунктів держави;

участь у забезпеченні ОГП на місці вибуху житлового будинку;

забезпечення правопорядку під час масових заходів біля державних органів влади, судових установ та під час спортивних заходів;

участь у 34 профілактичних заходах з недопущення незаконного видобутку бурштину;

участь у двох пошукових заходах зниклих громадян;

виконання правоохоронних завдань у межах проведення операції Об’єднаних сил;

охорона державних об’єктів тощо.

Пригадаємо резонансні випадки правопорушень і ймовірних злочинів цього тижня:

5 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було виявлено та затримано громадянина, який згідно даних інформаційно-пошукових систем НПУ перебував у активному розшуку за ст. 185 ККУ «Крадіжка» та переховувався від суду. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

5 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено ніж із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

5 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3058, під час несення служби з ОГП в м. Ізмаїл, було затримано двох громадян за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 10 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

8 грудня самостійним автопатрулем в/ч 3011, під час несення служби з ОГП в м. Кропивницький, було затримано чоловіка за ст. 185 ККУ, у якого було виявлено мобільний телефон, який перебував у розшуку, як раніше викрадений. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

8 грудня спільними з НПУ патрулями в/ч 3008, під час несення служби з ОГП в м. Вінниця, було затримано двох громадян за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 12 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

9 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено ніж із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

9 грудня самостійним автопатрулем в/ч 3056, під час несення служби з ОГП в м. Херсон, було затримано громадянина за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину синтетичного походження загальною вагою 15 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

9 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3058, під час несення служби з ОГП в м. Ізмаїл, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено ніж із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

10 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано громадянина за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено ніж із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

10 грудня спільним автопатрулем в/ч 3056, під час несення служби з ОГП в м. Херсон, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено дві одиниці холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

10 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3035, під час несення служби з ОГП в м. Костянтинівка, було затримано чоловіка за ст. 185 ККУ, у якого було виявлено мобільний телефон, який перебував у розшуку як раніше викрадений. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

11 грудня самостійним пішим патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано чоловіка, який перебував в розшуку за ст. 115 ККУ. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

 ООС

За результатами служби в районі ООС передано працівникам Національної поліції 8 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, у тому числі 3 особи за підозрою у причетності до НЗФ, 107 осіб – за адміністративні правопорушення.  У затриманих вилучено: 3,5 тон металобрухту, 2 м3 лісу, 66 саджанців, та 1 мобільний телефон, який перебував в розшуку.

Пресслужба НГУ