НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 21 до 28 листопада особовий склад тих підрозділів Національної гвардії Українина які покладено функції з охорони громадського порядку, залучався у 21 обласному центрі держави та в м. Києві, 36 містах обласного та районного підпорядкування, 14 населених пунктах сільської місцевості, зокрема – у 8 населених пунктах у районі проведення операції Об’єднаних сил та на території 6 об’єктів транспортної інфраструктури. Усі завдання служби виконані в повному обсязі. Особовим складом не допущено порушень законодавства.

Загалом за результатами правоохоронної служби за минулий тиждень гвардійці передали працівникам Національної поліції 108 осіб за підозрою у вчиненні злочину. За підозрою у вчиненні адміністративних правопорушень до НПУ передано 1 662 осіб. 9 осіб – в районі ООС. У затриманих вилучено 3 пристрої травматичної дії, 1 набій, 3 од. холодної зброї і 0,354 кг – імовірно наркотичних речовин.

 

Серед основних виконаних завдань були:

  • участь у спеціальній прикордонній операції на території 10 населених пунктів держави;
  • охорона місць обсервації, ізоляції хворих на COVID-19 у 5 населених пунктах держави та 3 пунктів масової вакцинації у Києві;
  • охорона громадського порядку під час обмежувальних протиепідемічних заходів в «червоних зонах» на території 11 населених пунктів держави;
  • забезпечення правопорядку під час 34 масових заходів біля державних органів влади, судових установ та під час спортивних заходів;
  • участь у 28 профілактичних заходах з недопущення незаконного видобутку бурштину та у двох містах з найбільш складною криміногенною обстановкою (м. Київ та м. Почаїв Тернопільської області);
  • участь у трьох пошукових заходах зниклих громадян;
  • участь у спеціальній поліцейській операції в районі проведення ООС;
  • охорона державних об’єктів тощо.

 

Пригадаємо резонансні випадки правопорушень і ймовірних злочинів цього тижня.

21.11 самостійним пішим патрулем в/ч 3011, під час несення служби з ОГП в м. Кривий Ріг, було затримано громадянку за ст. 309, у якої під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 29 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

21.11 самостійним пішим патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано громадянина за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено травматичний пістолет без дозвільних документів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

21.11 самостійним автопатрулем в/ч 3056, під час несення служби з ОГП в м. Херсон, було затримано громадянина за ст. 263 ККУ та 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено травматичний пістолет без дозвільних документів та наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 20 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

21.11 спільним з НПУ пішим патрулем в/ч 3008 зі службовим собакою, під час несення служби з ОГП в м. Вінниця, було затримано громадянина, який під час конфлікту з місцевою громадянкою в її бік, у громадському місці, здійснив постріл з травматичного пристрою. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП..   Порушника затримано за ст. 129 ККУ, травматичний пістолет вилучено.

24.11 самостійними патрулями в/ч 3011, під час несення служби з ОГП в м. Кривий Ріг, було затримано шість осіб за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичні речовини рослинного походження загальною вагою 11 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

24.11 самостійними патрулями в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано чотири особи за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичні речовини рослинного та синтетичного походження загальною вагою 21 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

24.11 самостійним пішим патрулем в/ч 3058, під час несення служби з ОГП в м. Ізмаїл, було затримано громадянина за ст. 309, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 10 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

24.11 спільним з НПУ пішим патрулем в/ч 3008, під час несення служби з ОГП в м. Вінниця, було затримано громадянина за ст. 309, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину синтетичного походження загальною вагою 10 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

26.11 самостійним пішим патрулем в/ч 3011, під час несення служби з ОГП в м. Кривий Ріг, було затримано громадянина за ст. 309, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено поліетиленовий пакет із забороненим наркотичним лікарським засобом загальною вагою 27 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

26.11 самостійним пішим патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано громадянина за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено бойовий набій (7,62 мм) без дозвільних документів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

26.11 спільними з НПУ пішими патрулями в/ч 3008, під час несення служби з ОГП в м. Вінниця, було затримано двох місцевих громадян за ст. 309, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичні речовини синтетичного та рослинного походження загальною вагою 18 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

27.11 самостійним автопатрулем в/ч 3056, під час несення служби з ОГП в м. Херсон, було затримано громадянина за ст. 309, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину синтетичного походження загальною вагою 20 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

 

ООС

За результатами служби в районі ООС передано працівникам Національній поліції 11 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушеньзокрема, 2 особи за підозрою у причетності до НЗФ99 осіб – за адміністративні правопорушення та 1 особу, яка перебувала в активному розшуку.  У затриманих вилучено 1 т металобрухту, 2 м³ лісу-кругляку, 2 тис. 630 пачок тютюнових виробів без відповідних акцизних марок та 1 транспортний засіб, який перебував в угоні.

Патрульні підрозділи, які дислокуються у межах району проведення ООС продовжували патрулювання в містах Сєверодонецьк, Рубіжне Луганської області та Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ,  Дружківка, Костянтинівка Донецької області.

 

ВСЬОГО з початку року передано працівникам Національній поліції для оформлення процесуальних матеріалів та подальших відповідних процесуальних дій під час виконання завдань служби у межах проведення операції Об’єднаних сил:

  • 588 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень (у тому числі 86 осіб за підозрою у причетності до НЗФ);
  • 5 722 особи за адміністративні правопорушення.

Пресслужба НГУ