НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 7 по 13 листопада поточного року особовий склад НГУ залучався до служби у 21 обласному центрі держави та місті Києві, а також – у 32-х містах обласного та районного підпорядкування, 10-и населених пунктах сільської місцевості, у тому числі у 8 населених пунктах у межах району операції Об’єднаних сил та на території 6 об’єктів транспортної інфраструктури.

Військовослужбовці Нацгвардії продовжують виконувати завдання щодо здійснення заходів державної охорони, забезпечення проведення широкомасштабних масових заходів громадсько-політичного характеру, охорони органів місцевого самоврядування, а також профілактичних заходів в місцях та районах з найбільш складною криміногенною обстановкою, в тому числі з протидії незаконному видобутку бурштину у Волинській, Рівненській та Житомирській областях.

За результатами служби за минулий тиждень патрульні Нацгвардії передали працівникам Національної поліції 120 осіб за підозрою у вчиненні злочинів, 1 тис. 779 осіб за адміністративні правопорушення.

У затриманих вилучено: пристрій травматичної дії, холодну зброю, 0,409 кг наркотичних речових та 1 мотопомпу  кустарного виробництва.

Також гвардійці залучались до спільного з ДПСУ виконання завдань на Українсько-Білоруській ділянці державного кордону на території 3 населених пунктах сільської місцевості у Чернігівській області.

Цього тижня військовослужбовці Нацгвардії брали участь у пошукових заходах на території м. Львів, с. Гаврилівка Дніпропетровської області та с. Лісники Обухівського району Київської області.

Гвардійці забезпечили правопорядок на 16 масових заходах:

під час громадських акцій біля державних органів влади;

біля судових установ;

під час спортивних заходів.

Також брали активну участь у заходах із протидії поширенню на території України COVID-19. Зокрема, впродовж минулого тижня, гвардійці здійснювали охорону територій 8 об’єктів госпітальних баз (місць обсервації, ізоляції) та пунктів масової вакцинації у Києві, Одесі, Херсоні, Хмельницькому, Ізмаїлі Одеської області та Мелітополі Запорізької області.

Гвардійці залучались до охорони громадського порядку під час обмежувальних протиепідемічних заходів в «Червоних зонах» на території Запоріжжя, Мелітополя, Бердянську, Енергодару, Києва, Івано-Франківську, Чернігова, Львова, Ізмаїла та Яремче Івано-Франківської області.

Патрульні підрозділи НГУ продовжують забезпечувати правопорядок в районі операції Об’єднаних сил у Сєвєродонецьку і Рубіжному Луганської області та Маріуполі, Слов’янську, Краматорську, Дружківці та Костянтинівці – на Донеччині.

За результатами служби в районі ООС передано працівникам Національної поліції 9 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, 59 осіб за адміністративні правопорушення. У затриманих вилучено: наркотичні речовини, 5 тон металобрухту, 2 тони вугілля та 2 мобільних телефони, які перебували у розшуку.

З початку року гвардійські патрулі затримали 5 тис. 194 особи за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень та  74 тис. 262 особи за адміністративні правопорушення.

Згадаємо резонансні випадки правопорушень і ймовірних злочинів цього тижня:

7 листопада патрулем в/ч 3030, під час несення служби з ОГП в Київському метрополітені, було затримано громадянина за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено ніж із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

7 листопада автопатрулем в/ч 3011, під час несення служби з ОГП в м. Кропивницький, було затримано чоловіка за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 15 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

7 листопада пішим патрулем в/ч 3052, під час несення служби з ОГП в м. Полтава, було затримано громадянина за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено ніж із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

7 листопада патрулем в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано чоловіка ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено ніж із ознаками холодної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

7 листопада патрулем в/ч 3039, під час несення служби з ОГП в м. Миколаїв, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено травматичний пістолет без дозвільних документів. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

7 листопада патрулем в/ч 3058, під час несення служби з ОГП в м. Ізмаїл, було затримано чоловіка за ст. 263 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено 1 набій (7,62 мм). На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

7 листопада патрулем в/ч 3053, під час несення служби з ОГП в м. Кам’янець-Подільський, було затримано громадянина за ст. 307 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження вагою 40 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

9 листопада спільними з НПУ нарядами в/ч 3055, під час проведення профілактичних заходів з метою недопущення незаконного видобування бурштину на території Рівненської області,  було виявлено 1 мотопомпу, яку вилучено відповідно до вимог ст. 240 ККУ.

10 листопада патрулем в/ч 3030, під час несення служби з ОГП в Київському метрополітені, було затримано громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину синтетичного та рослинного походження загальною вагою 19 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

10 листопада патрулем в/ч 3039, під час несення служби з ОГП в м. Миколаїв, було затримано двох громадян за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину рослинного походження загальною вагою 20 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу  районного УП.

12 листопада самостійним автопатрулем в/ч 1241, під час несення служби з ОГП в м. Івано-Франківськ, було затримано чоловіка за ст. 307 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину вагою 10 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

13 листопада патрулями в/ч 3012, під час несення служби з ОГП в м. Одеса, було затримано чотирьох громадян за ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину загальною вагою 20 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

13 листопада патрулем в/ч 1141, під час несення служби з ОГП в м. Луцьк, було затримано громадянина за ст. 309 ККУ, у якого під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину загальною вагою 9 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

13 листопада патрулями в/ч 3057, під час несення служби з ОГП в м. Маріуполь, було затримано двох громадян за ст. 307 та ст. 309 ККУ, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичну речовину загальною вагою 2 гр. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного УП.

Пресслужба НГУ