НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 31 жовтня по 6 листопада поточного року особовий склад НГУ залучався до служби у 21 обласному центрі держави та місті Києві, а також – у 33-и містах обласного та районного підпорядкування, 14-и населених пунктах сільської місцевості, у тому числі у 8 населених пунктах у межах району операції Об’єднаних сил та на території 7 об’єктів транспортної інфраструктури.

Військовослужбовці Нацгвардії продовжують виконувати завдання щодо здійснення заходів державної охорони, забезпечення проведення широкомасштабних масових заходів громадсько-політичного характеру, охорони органів місцевого самоврядування, а також у профілактичних заходів в місцях та районах з найбільш складною криміногенною обстановкою, в тому числі з протидії незаконному видобутку бурштину у Волинській, Рівненській та Житомирській областях.

За результатами служби за минулий тиждень патрульні Нацгвардії передали працівникам Національної поліції 122 особи за підозрою у вчиненні злочинів, 1 тис. 862 особи за адміністративні правопорушення.

У затриманих вилучено: набої, пристрої травматичної дії, холодноу зброю, 0, 447 кг наркотичних речових. (самостійно або спільно з Національною поліцією)

Також військовослужбовці Нацгвардії брали участь у пошукових заходах на території Дніпропетровської та Львівської областей.

Гвардійці забезпечили правопорядок на 39 масових заходах:

під час громадських акцій біля державних органів влади;

біля судових установ міста Києва;

під час забезпечення виборчого процесу;

під час пленарних засідань сесії Верховної Ради України 9-го скликання (02-05 листопада);

під час спортивних заходів.

Також брали активну участь у заходах із протидії поширенню на території України COVID-19. Зокрема, впродовж минулого тижня, гвардійці здійснювали охорону територій 8 об’єктів госпіталізації хворих коронавірусом, обсервації (ізоляції) у Києві, Одесі, Херсоні, Хмельницькому, Мелітополі Запорізької області та місті Ізмаїл Одеської області.

Гвардійці залучались до охорони громадського порядку під час обмежувальних протиепідемічних заходів в «Червоних зонах» на території таких міст: Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Київ, Івано-Франківськ, Чернігів, Львів, м. Надвірна та Косів Івано-Франківської області, а також м. Ковель Волинська області.

Патрульні підрозділи НГУ продовжують забезпечувати правопорядок в районі операції Об’єднаних сил у Сєвєродонецьку і Рубіжному Луганської області та Маріуполі, Слов’янську, Краматорську, Дружківці та Костянтинівці – на Донеччині.

За результатами служби в районі ООС передано працівникам Національної поліції 3 особи за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень та 55 осіб за адміністративні правопорушення.

З початку року гвардійські патрулі затримали  5 тис. 074 особи за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень та  72 тис. 483 особи за адміністративні правопорушення.

Пресслужба НГУ