НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Минулого тижня з 17 по 23 жовтня особовий склад Національної гвардії України продовжував виконувати покладені на них правоохоронні завдання у населених пунктах та на території проведення операції Об’єднаних сил. Основним завданням військовослужбовців НГУ було виконання заходів з протидії поширенню епідемії COVID – 19, а саме охорона 5 госпітальних баз у різних регіонах Україні.

Також завдяки самостійним та спільним з НПУ патрульним службам виконано 688 завдань служби з охорони громадського порядку (ОГП). 

За результатами служби з ОГП працівникам Національної поліції передано 167 осіб за підозрою у вчиненні злочину та 2180 осіб за адміністративні правопорушення. У затриманих вилучено 10 одиниць холодної зброї та понад 4 кілограми наркотичних речових.

Патрульні підрозділи НГУ, що дислокуються у районі проведення ООС, продовжували патрулювання в містах Сєвєродонецьк, Рубіжне Луганської області та Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка Донецької області. За результатами служби працівникам Національній поліції                 передано 9 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень та 73 особи за адміністративні правопорушення.

Військовослужбовці Нацгвардії здійснювали профілактичні відпрацювання регіонів держави зі складною криміногенною обстановкою, а також з метою недопущення незаконного видобутку бурштину.

Протягом тижня військовослужбовці НГУ брали участь у проведенні 5 пошукових заходах на території населених пунктів України. Було забезпечено громадську безпеку під час резонансних масових заходів та заходів за участю осіб, щодо яких здійснюється державна охорона. Зокрема, під час пленарних засідань сесії Верховної Ради України 9-го скликання, біля судових установ міста Києва, під час спортивних, культурно-видовищних та релігійних заходів.

Національна гвардія брала участь у проведені спільної прикордонної операції «Кордон-2021» та забезпечила громадську безпеку під час проведення державних випробувань виробів «Вільха» на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України «Алібей» у районі населеного пункту Тузли на  Одещині.

 

За даними Управління з громадської безпеки департаменту служби ГУ НГУ