НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

П’ять разів на тиждень військові наряди нацгвардійців виходять на маршрути патрулювання вулицями Хмельницького, аби забезпечувати охорону громадського порядку в обласному центрі.

 

Тиждень, що минув, видався відносно спокійним, однак не обійшлося й без порушень громадського порядку. Переважна більшість з них – це адміністративні правопорушення, число яких за минулий тиждень склало 23. Окрім того було затримано 4 громадянина за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень. Два таких випадки стались 7 серпня у місті Хмельницькому.

 


Близько 19 години, здійснюючи огляд території на маршруті патрулювання поблизу автовокзалу, військовослужбовці помітили чоловіка, якиц вживав спиртні напої. Чоловік помітно нервував при спілкуванні з правоохоронцями, тому було прийнято рішення провести поверхневий огляд.  Під час нього було знайдено поліетиленовий пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотичну, а також – пакунок, в якому містився паперовий згорток з тією ж речовиною. Приблизна вага виявленої речовини становила  6 грамів.

 


Кількома годинами пізніше, близько 22:20, інший військових наряд, патрулюючи на центральній вулиці міста, звернув увагу на громадянина, який, помітивши патрульних, занервував та значно прискорив ходу. Спілкуючись з даним громадянином, гвардійці зауважили, як сильно відчутний запах алкоголю, так і те, що чоловік дуже занервував. Молодику, як з’ясувалося згодом – 26-річному хмельничанину, було запропоновано пройти поверхневу перевірку, на що той дав згоду. В ході перевірки у чоловіка було виявлено пакет з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження, зовні схожою на наркотичну, з приблизною вагою 10 грамів.

 


В обох випадках на місце події було викликано слідчо-оперативні групи.

 


Марина Березюк