НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щодня підрозділи Національної гвардії України в районі проведення ООС перевіряють транспортні засоби, документи та звіряють інформацію з базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин і для виявлення осіб, які порушили закони України.

Протягом тижня особовий склад Нацгвардії України в межах ізоляційно-обмежувальних заходів на мобільних та стаціонарних блок-постах в районі проведення операції Об’єднаних сил здійснив перевірку понад 33 000 тисяч транспортних засобів та близько 56 000 осіб, під час чого:

  • виявив 108 адміністративних правопорушень;
  • затримав за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів 7 осіб.

Зокрема, гвардійці зі складу Об’єднаних сил виявили чоловіка, який перевозив без відповідних дозвільних документів зрубані дерева, вагою 4000 кг. На блок-посту під Маріуполем затримали чоловіка який обґрунтовано підозрюється у причетності до діяльності незаконних збройних формувань (НЗФ).

31 липня гвардійці зі складу Об’єднаних сил в районі Маріуполя зупинили рейсовий автобус. Під час перевірки пасажирів виявили чоловіка, який знаходився у розшуку за несплату аліментів на дитину. По даному факту було зареєстровано ЄО 19338 від 31.07.2021 р. за статтею 164 ККУ «Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні».

4 серпня на блок-пості Маріуполь-Мангуш в ході проведення перевірки документів та огляду транспортного засобу Chevrolet Lacetti, в автомобілі громадянина було виявлено згорток розчинної речовини білого кольору схожого на наркотичну приблизною вагою 4 грами. По даному факту було зареєстровано ЄО № 5107, за ч. 1 ст. 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Окрім цього у чоловіка виявили ознаки наркотичного сп’яніння. По даному факту було складено адміністративну постанову ч. 1 ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції».

Ми працюємо, аби ви були у безпеці!

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил